0
phone-icon
0960951608 Замовити дзвінок

Equate мазь від кашлю та болю в горлі та в м'язах 100 г

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Equate
  • Модель: eq03
  • Наявність: В наявності
450.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

Equate мазь від кашлю та болю в горлі й у м'язах 100 г

Активні інгредієнти - Призначення
Камфора 4,8% - Засіб від кашлю/місцевий анальгетик
Евкаліптова олія 1,2% - Засіб від кашлю
Ментол 2,6% - Засіб від кашлю/місцевий анальгетик

Застосування:
Тимчасово полегшує кашель через незначне подразнення горла і бронхів, пов'язане із застудою
Тимчасово полегшує незначний біль у м'язах і суглобах.

Інформація для споживачів:
Активні інгредієнти цього продукту діють за допомогою вдихання парів ліків, щоб полегшити кашель, викликаний застудою. Також знімає незначні болі в м'язах.
Цей продукт застосовується зовнішньо, тому він не взаємодіє з іншими ліками, як таблетки. Втирання цього продукту в груди або горло навряд чи викличе сонливість або тривожні побічні ефекти, як деякі пероральні ліки.

Полегшіть симптоми застуди та забезпечте тривале полегшення м'язам, що ниють, за допомогою Equate Vaporizing Rub Ointment. Наш місцевий анальгетик розроблений для тимчасового полегшення кашлю через незначне подразнення горла і бронхів, пов'язаного із застудою, а також незначного болю в суглобах і м'язах. Три основні активні інгредієнти: камфора, олія, яка, як відомо, знімає біль; евкаліптова ефірна олія, яка допомагає придушити кашель; та ментол, інгредієнт, що забезпечує охолоджувальне та заспокійливе відчуття, яке бореться з болем та подразненням. Отримайте необхідне полегшення з Equate Vaporizing Rub Ointment.

Прийняття правильних рішень щодо здоров'я може бути складним завданням. Завдяки повному асортименту продуктів і простих рішень Equate дає вам змогу з упевненістю піклуватися про свою сім'ю.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:
Для зовнішнього застосування тільки!

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЛІКАРЯ, ЯКЩО У ВАС Є:
- кашель із занадто великою кількістю мокротиння (слизу)
- хронічний кашель, який триває або виникає при палінні, астмі або емфіземі

ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО ПРОДУКТУ
- НЕ НАГРІВАТИ
- НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ В МІКРОХВИЛЬОВІЙ ПЕЧІ
- НЕ ДОДАВАЙТЕ В ГАРЯЧУ ВОДУ АБО В БУДЬ-ЯКУ ЄМНІСТЬ, ДЕ НАГРІВАЄТЬСЯ ВОДА. МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО РОЗБРИЗКУВАННЯ ТА ПРИЗВЕСТИ ДО ОПІКІВ.
- не приймати всередину або не вводити в ніздрі
- не потрапляти в очі
- не наносити на рани або пошкоджену шкіру
- не перев'язувати туго

ПРИПИНІТЬ ЗАСТОСУВАННЯ І ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЛІКАРЯ, ЯКЩО
- кашель триває понад 7 днів, повертається або виникає з лихоманкою, висипом або головним болем, що триває. Це можуть бути ознаки серйозного захворювання.
- м'язові болі посилюються, зберігаються понад 7 днів або зникають і виникають знову протягом кількох днів.

ЯКЩО ВАГІТНІ АБО ГОДУЮТЬ ГРУДЯМИ, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. ЗБЕРІГАЙТЕ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ. У разі проковтування негайно зверніться по медичну допомогу або в токсикологічний центр.
Порівняємо з більш дорогими брендами
Складається з камфори, евкаліптової олії та ментолу.
Засіб від кашлю
Місцевий анальгетик
Тільки для зовнішнього застосування
Контейнер мазі на 100 г
Ми прагнемо показати вам точну інформацію про продукт. Виробники, постачальники та інші особи надають те, що ви бачите тут, і ми це не перевіряли.  

Бренд: Equate

Показання:
Турбота про здоров'я
Кашель

Інструкції:
Дивіться важливі попередження в розділі "При використанні цього продукту, дорослі та діти від 2 років і старше, втирайте товстим шаром у горло і груди при кашлі або втирайте у хворі м'язи або суглоби, при бажанні накрийте теплою сухою тканиною.
Одяг слід залишати вільним на горлі та грудях, щоб пари могли потрапити до носа та рота, використовувати до 3 разів на день або за вказівкою лікаря, діти віком до 2 років: зверніться до лікаря
ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ. ПОПРОСИТЕ ЛІКАРЯ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ, ЯКЩО У ВАС Є КАШЛЬ, який виникає із занадто великою кількістю мокротиння (слизу).
Хронічний кашель, який триває або виникає під час паління, астми або емпізему.
ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО ПРОДУКТУ НЕ НАГРІВАТИ.
НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ МІКРОХВИЛЬОВУ ПІЧ.
НЕ ДОДАВАЙТЕ В ГАРЯЧУ ВОДУ АБО В БУДЬ-ЯКУ ЄМНІСТЬ, ДЕ НАГРІВАЄТЬСЯ ВОДА БО МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО РОЗБРИЗКУВАННЯ ТА ПРИЗВЕСТИ ДО ОПІКІВ.
Не приймати всередину і не закапувати в ніздрі. 
Не потрапити в очі не наносити на рани або пошкоджену шкіру
Не бинтуйте туго.
ЯКЩО ВАГІТНІ АБО ГОДУЮТЬ ГРУДЯМИ, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. ЗБЕРІГАЙТЕ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ.
У разі проковтування негайно зверніться по медичну допомогу або в токсикологічний центр.

Попередження:

Тільки для зовнішнього застосування. Попросіть лікаря перед використанням, якщо ви маєте кашель, що відбувається із надто великою кількістю мокротиння (слизу); хронічний кашель, що триває або виникає при палінні, астмі або емфіземі. Під час використання цього продукту не нагрівайте; не використовувати в мікрохвильовій печі; не додавайте в гарячу воду або будь-яку посудину, де нагрівається вода (може спричинити розбризкування та призвести до опіків); не вживати всередину або закопувати в ніздрі; не потрапляти в очі; не наносити на рани або пошкоджену шкіру; не бинтуйте туго. Припиніть використання та зверніться до лікаря, якщо кашель триває понад 7 днів, повертається або супроводжується гарячкою, висипом чи головним болем (це може бути ознакою серйозного захворювання); м'язовий біль посилюється, зберігається понад 7 днів або зникає та виникає знову впродовж кількох днів. Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Неактивні Інгредієнти:
Олія листя кедра, олія мускатного горіха, олія скипидарна, тимол, вазелін білий.

Активні інгредієнти:
Камфора (4,8%), евкаліптова олія (1,2%), ментол (2,6%)

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Новинки