0.00грн.
Зробити замовленняІсторія походження миючих засобів та Sos Steel Wool
Хоча початок індустрії миючих засобів не вкрите завісою історії, як початок мильною промисловості, проте, нелегко знайти, коли з'явилася індустрія миючих засобів як така. Важливим питанням є точне визначення того, що називають синтетичним миючим засобом, так як сам термін призводить до плутанини. У Сполучених Штатах Америки використовується слово «сурфактант» або «сіндет», а в Європі в моду увійшов термін «поверхнево-активна речовина» (для тензіоактівного матеріалу).
Хімія виробництва мила в основному залишалася незмінною до 1916 року, коли в Німеччині було розроблено перший синтетичний миючий засіб у відповідь на брак жирів для виготовлення мила під час Першої світової війни. Винахід миючих засобів також було обумовлено потребою в рідиною для чищення, яке, на відміну від мила, що не поєднувалося б з мінеральними солями в воді з утворенням нерозчинної речовини (мильної маси) на тканини.
Найранішими розробленими синтетичними миючими засобами були алкілнафталінсульфонати з коротким ланцюгом, які, як згодом було виявлено, були лише кілька хорошими миючими засобами, і тому їх властивості були покращені. Вони до сих пір використовуються в якості змочувачів. Протягом 1920-х і 30-х років спирти з прямими ланцюгами сульфовані для отримання засобів для чищення з прямими ланцюгами. В цей же час в якості ароматичного ядра були розроблені алкіл- і арилсульфонати з довгим ланцюгом і бензол (алкильная частина була отримана з гасу). До кінця Другої світової війни алкіларілсульфонати наповнили ринок миючих засобів над сульфатами спирту, які згодом виявилися дуже корисними в індустрії шампунів.
Основним застосуванням більш ранніх миючих засобів були ручна мийка посуду та відмивання тонкої тканини. У 1946 році відбувся важливий прорив в розробці миючих засобів для універсальних прання, коли в США було запропоновано перше «вбудоване» миючий засіб (містить комбінацію добавка / поверхнево-активна речовина). Ця речовина є основним засобом, що чистить для миючого засобу, в той час як будівельник допомагає поверхнево-активної речовини функціонувати більш ефективно. Фосфатні сполуки були використані в якості добавок в цих миючих засобах, що значно поліпшило їх характеристики, що зробило їх ідеальними для чищення сильно забруднених речей.
У період з 1950 по 1965 рік понад половини миючих засобів були засновані на формулі тетрамера пропілену, кон'югованого з бензолом (PT бензол), але пізніше їх звинуватили в підвищенні евтрофікації в озерах і потоках, оскільки вони містять фосфати (з трифосфата натрію). Хоча в деяких випадках проблема не була повністю вирішена, в деяких країнах було досягнуто згоди про скорочення використання фосфатів, проте в країнах, де це не є великою проблемою, такі дії не робилися. Проблема була пов'язана з утворенням розгалуженої ланцюга PT бензолу, що призвело до нездатності бактерій їх розкладати. Спирти з прямою ланцюгом розкладаються, тому були зроблені кроки для освіти і отримання лінійної алкілбензольні молекули.
До 1953 року продажу миючих засобів в США перевершили продажу мила. За цей час миючі засоби майже повністю замінили продукти на основі мила, які використовувалися для прання, миття посуду і побутової чистки. Одне або в поєднанні з милом, використання миючих засобів почалося в багатьох барах і рідинах, використовуваних для особистої чистки.
Після перших відкриттів в області побутової хімії і технології миючих засобів і добавок були продовжені розробки, спрямовані на створення більш ефективних і простих у використанні миючих засобів. Тепер виробники приділяють велику увагу безпеці як для споживачів, так і для навколишнього середовища.
Важливі винаходи за роки історії миючих засобів.
1950 - і роки:
Миючий засіб рідке білизна, засоби для миття посуду і універсальні засоби для чищення
Автоматичні порошки для посудомийної машини
Миючий засіб з кисневим відбілювачем
Кондиціонери для білизни (доданий цикл полоскання)
1960-і роки:
Пральні порошки з ферментами
Попереднє прання грунту і засобів для виведення плям
фермент вбирає
1970-ті роки:
Кондиціонери для білизни (додані простирадла і цикл прання)
Багатофункціональні продукти (наприклад, миючий засіб з кондиціонером для білизни)
Рідке мило для рук
1980-і роки промивка водою:
Автоматичні посудомийні рідини
Миючі засоби для миття прохолодною води
Концентровані пральні порошки
1990-ті роки:
Ультра (супер концентровані) порошкові і рідкі миючі засоби
Автоматичні посудомийні гелі
Ультра смягчители тканин
Заправка білизни і чистячих засобів
Яким миючим засобом краще мити?
Найкраще в світі миючий засіб для миття кухні, прибирання будинку, вважається SOS Steel Wool Soap Pads. Це концентровані, багаторазові сталеві вовняні прокладки з наповнювачем.Від виробників продукції Clorox. У США вважається найкращим універсальним миючим засобом, яким можна руками мити.
Мило для посуду не потрібно, розрізає жир, видаляє запечену їжу. Не містить фосфор. Будьте впевнені, що ви обов'язково будете рекомендувати його своїм друзям і родичам.
Де можна купити миючий засіб?
Миючі засоби купити в Україні недорого, від американського виробника, можна в інтернет магазині YouModern. Тільки найкращі відгуки. Придбати можна також оптом або по системі дропшіппінг. Кожен день, крім неділі, робимо відправки до Києва, Одеси, Миргород, Дніпро, Маріуполь, Чернігів, Івано Франківськ, Черкаси, Донецьк, Луцьк, Кривий Ріг, Кропивницький, Полтаву, Мукачево, Львів, Миколаїв, Херсон, Хмельницький, Запоріжжя, Суми , Дніпродзержинськ, Ізмаїл, Чернівці, Білу Церкву і всі інші міста. У славному місті Харків доступний самовивезення на Героїв Праці.
Кращий виробник миючих засобів.
У 1917 році Ед Кокс з Сан-Франциско, продавець алюмінієвих горщиків, винайшов попередньо намиленную подушку для чищення горщиків. Для того, щоб уявити себе потенційним новим клієнтам, Кокс зробив як візитну картку інкрустовані милом прокладки зі сталевої вати. Його дружина назвала мильниці SOS або «Врятуй наші каструлі». Незабаром Кокс дізнався, що прокладки SOS були більш гарячим продуктом, ніж його кастрюли и сковородки, и на сегодняшний день это №1 сильное моющее средство для уборки помещений во всем мире.