0
phone-icon
0960951608 Замовити дзвінок

Історія зародження рідкої гуми Plasti Dip

Історія зародження рідкої гуми Plasti Dip

Історія зародження рідкої гуми Plasti Dip


Plasti Dip International займається розробкою і виробництвом спеціальних покриттів і клеїв з 1972 року, і все почалося з нашого найпопулярнішого продукту Plasti Dip. Повітряно-сухе гумове покриття спочатку використовувалося для захоплення рукояток інструментів і стало предметом домашнього вжитку для майстрів і автолюбителів. Ознайомтеся з іншими нашими чудовими продуктами нижче!

Plasti Dip International стартувала в Міннесоті 1972 року і головним її виробництвом були спеціальні гумові покриття, а потім виросла до розробки і виробництва покриттів, герметиків і клеїв найвищої якості, представлених на ринку, зокрема й Пластидіп. Рідка гума пласти дип це оригінальні, гнучкі, ізолюючі, нековзкі, міцні гумові покриття, що відшаровуються, гнучкі, ізолюючі. Протягом 45 років ця чудова компанія творить оригінальні та рідкісні рішення для промислового застосування, облаштування будинку, а також складні споживчі проекти.

1970-Е

Ще в грудні 1972 року Plasti Dip International розпочала свою діяльність у Сент-Луїс-Парку, Міннесота, як невеликий виробник продуктів Plastisol. Ми зробили іграшки (наприклад, Gumby і Pokey), ручками і ланцюгової пилки піхов. Засновник і президент Роберт Гаасл незабаром розробив перше у світі прогумоване покриття Plasti Dip для самостійного сушіння на повітрі, призначене для занурення ручок інструментів з метою поліпшення зчеплення.

Але Plasti Dip був лише одним із низки інноваційних продуктів, які ми створили в те десятиліття.

Інші винаходи включають:

3-Way Racket Spray для шкіряних спортивних ручок

Супер зчеплення (схвалено Арнольдом Палмером і Тоні Оліва з Міннесота Твінс)

Ремонт вінілової шкіри (VLP)

Вода Guard (конкурент Scotchgard)

Комплекти для ремонту водяного матраца

Продаж цих унікальних продуктів через ACE Hardware, Sears та інших роздрібних продавців і дистриб'юторів обладнання зробив Plasti Dip International популярним.

1980-Е

У 1980-х роках Пласті Діп стала відома як PDI і розширила свою розробку, включивши нові покриття для домашнього, промислового та комерційного використання. Деякі з унікальних додатків включали випробування мостів у Міннесоті, Нью-Джерсі та Пенсільванії, бетонних басейнів для готелів Holiday Inn і м'ясопереробних заводів по всій країні. Ох, і міст Золоті Ворота.

У середині 80-х глава відділу промислових продажів і син засновника Роберта Гаасла Скотт Гаасл зайнявся новим напрямком - захисними покриттями для гнучких пін. Лише через кілька років PDI вже була визнана лідером галузі в цій категорії. Ці нові покриття захищають прокладки для медичного позиціонування, які використовують для хірургії, візуалізації та систем сидіння для інвалідних візків, а також плавальних засобів для басейнів, борцівських матів та екіпіровки для бойових мистецтв.

Інші творіння 80-х включають:

Захисне покриття HCF

Plasti Dip Brush (перше у світі високоефективне покриття, що наноситься пензлем, на водній основі)

Аерозольні балончики

Plastiseam (герметик для тканинних швів)

Віна Бонд (тканинний ремонт)

У зв'язку з цим зростанням компанії PDI в 1987 р. потрібно було спроектувати і побудувати своє перше підприємство спеціального призначення.

1990-ТІ РОКИ

У 1990-х роках ми представили контейнери Liquid Tape Brush, і завдяки розробці нового продукту ми залишилися лідером зі скорочення викидів за допомогою нашої екологічно чистої технології.

Було велике зростання, але й смуток. У 1998 році помер засновник і генеральний директор Роберт Гаасл, і Скотт Гаасл обійняв посаду президента і генерального директора. Скотт разом із віцепрезидентом із продажів і маркетингу Деном Рюджем розробив новий парасольковий бренд Performix, включно з новим видом нашої упаковки.

У березні 1999 року PDI знову стала називатися Plasti Dip International.

2000-Е

Ми спроектували і побудували високоефективний об'єкт, що дозволяє розмістити всі операції в одному місці, і наші роздрібні торговці продовжують процвітати завдяки впровадженню нових продуктів і партнерських відносин.


Ось деякі з наших найостанніших супер охайних продуктів:

Створіть свій набір кольорів

Рідка стрічка-спрей

ReRACK ™ (ремонт посудомийних машин)

Наразі наші віддані фанати використовують Plasti Dip по-новому. Ми з любов'ю називаємо їх Dipheads™, і їхні корисні роботи можна знайти в усіх соціальних мережах. Від обладнання до декоративно-прикладного мистецтва і навіть цілих автомобілів і можливості її тепер безмежні.

Попри все це, нашим головним пріоритетом залишається перевищення стандартів охорони довкілля та безпеки.

2010-Е

2010-2015 рр. Величезне зростання завдяки створенню супер брендів PLASTI DIP і PLASTI DIP SPRAY. Створення автомобільного ринку знімних декоративних захисних покриттів почало зароджуватися і вивело індустрію індивідуального налаштування автомобілів у новий і захопливий напрямок як для майстрів, так і для професійних користувачів.

Кульмінація важкої роботи, великої розробки продуктів, соціальних мереж і деякої удачі об'єдналася, щоб створити це всесвітнє явище. PLASTI DIP став мега брендом, який привернув безліч підробок по всьому світу. Але через Dipheads™, які найбільше підтримують бренд, конкуренти пішли з ринку, в той час як інші, що залишилися, пропонують товари гіршої якості і сподіваються знайти деякий успіх в тіні творець індустрії PLASTI DIP.

Щоб підтримати це зростання, Plasti Dip International у тісній співпраці зі своїм партнером з пакування аерозолів відкрила новий розподільний центр площею 60 000 кв. футів, який постачає продукцію роздрібним клієнтам, а також займається експортними продажами.

Поряд з іншими ключовими партнерами знадобилося понад 100 000 кв. футів площ для задоволення нового попиту на продукцію пластидип. Це колосальне зростання також створило тисячі нових робочих місць для підтримки виробництва і розповсюдження, а також безліч нових підприємств, започаткованих професійними установниками продуктів PLASTI DIP в США і за кордоном. З огляду на складні економічні часи, це і без того значне зростання вражає ще більше.

Сьогодні ви знайдете Пласті Діп майже у всіх автомобільних магазинах, магазинах побутової техніки, дискаунтерах та інтернет-магазинах.

Щоб підготуватися до наступного етапу зростання в 2016 році та в наступний період, Plasti Dip International створила 2 окремі та абсолютно різні веб-сайти, щоб краще обслуговувати свою різноманітну клієнтську базу. Ці сайти орієнтовані конкретно на споживчі ринки домашнього використання, в той час як PerfomixCoatings орієнтований на промислові ринки і виробників.

Поряд із новими веб-сайтами запускається кілька нових продуктів, зокрема нові кольори, оздоблення та Spray 50 (Балончики), що відповідає вимогам штату з низьким вмістом летких органічних сполук (VOC 50), для спеціалістів із ремонту автомобілів і домашніх користувачів, які перебувають у зонах обмеження викидів летких органічних сполук у країні. У Plasti Dip International відбуваються нові та захопливі події.

Plasti Dip, Марка і логотип Performix, VLP, HCF, PDC, eccs і Plastiseam є зареєстрованими товарними знаками Plasti Dip International. Gumby і Pokey є зареєстрованими товарними знаками Prema Toy Company. Scotchgard це зареєстрована торгова марка 3M. Minnesota Twins це зареєстрована торгова марка Minnesota Twins. Ace Hardware - зареєстрована торгова марка Ace Hardware Corporation. Sears - зареєстрована торгова марка Sears Holdings Corporation. Holiday Inn - зареєстрована торгова марка IHG.

Рідка гума Plasti Dip що це?


Plasti Dip (Пласті Діп) рідка гума це багатоцільове, повітряно-сухе спеціальне гумове покриття. Його можна легко нанести зануренням, пензлем або розпиленням. Він забезпечує зручну керовану рукоятку, яка протистоїть волозі, кислотам, стиранню, корозії та ковзанню. Гнучка еластична формула не тріскається і не стає крихкою в екстремальних погодних умовах. Захисне покриття Plasti Dip ідеально підходить для широкого спектра самостійних проєктів у будинку, гаражі, саду та інших місцях.

Захищає предмети з покриттям від вологи, кислот і корозії.
Забезпечує неслизьке, зручне і контрольоване зчеплення.
Залишається гнучким, еластичним і не тріскається та не стає ламким в екстремальних погодних умовах.
Забезпечує захист від ураження електричним струмом, вібрації, тепла і шуму.
Легко видаляється з більшості поверхонь, коли ви готові повернутися до вихідної поверхні.


Plasti Dip у балончиках Spray:
Зазвичай найбільш ходовим є пластидіп матовий чорний, але в продажу є й інші кольори. Щоб колір зробити глянцевим, зазвичай його додатково обробляють спеціальним лаком.
Напрямки

Використовуйте відповідну вентиляцію. Перед вживанням добре перемішати.

Наносити за допомогою системи розпилення з електричною турбіною або пістолета HVLP з системою нагнітального бака.

Усі поверхні, що покриваються, повинні бути очищені від масел, жиру, бруду, воску і пухкої іржі. Для досягнення найкращих результатів поверхні, що покриваються, повинні мати гладку, безперервну обробку OEM.

Розпилення:

Наносьте з використанням тільки сумісного / схваленого пістолета HVLP (типу з електричною турбіною), який відповідає всім місцевим нормам. Тримайте пістолет-розпилювач на відстані 10-12 дюймів від поверхні, наносячи мокрі шари внахлест. Зачекайте 10-30 хвилин до висихання (висихання на дотик) перед нанесенням додаткових шарів. Рекомендується нанести мінімум 5 шарів для забезпечення найкращих характеристик і легкості видалення.

Підказки:

Ретельно перемішуйте Plasti Dip Spray перед кожним використанням та заправкою розпилювального обладнання. Товщина сухого покриття не менше 10 мили рекомендується для забезпечення найкращих характеристик та легкості видалення. Перед використанням дайте кожному шару висохнути протягом 4 годин. Уникайте надмірного руху повітря, тепла та вологості при нанесенні. Завжди використовуйте належну вентиляцію.

Види Plasti Dip:

  • Plasti Dip colors (чорний, жовтий, білий, камуфляжний чорний, зелений, безбарвний, глянсовий)
  • Primer
  • Satinizer
  • Pearlizer
  • Metalizer
  • Glossifier (Глянцевик)
  • Glossy

Давайте зупинимося на них детальніше:Plasti Dip Spray Colors (кольоровий) - підходить для нанесення на більшість литих або каландрованих вінілових пластинок, литих вінілів з прозорим поліуретаном, що ламінує, або прозорим верхнім шаром поліуретану, а також на більшість захисних поліуретанових плівок. Нанесення High Gloss Top Coat на кольори Plasti Dip Spray може спричинити деяке потьмарення при нанесенні комбінації на литій вініл.
Plasti Dip Spray Clear - підходить для нанесення на литий вініл, литий вініл з прозорим поліуретановим ламінатом або поліуретанове прозоре верхнє покриття, а також на більшість поліуретанових захисних плівок. Plasti Dip Spray Clear може викликати деяке потьмяніння обробки при видаленні з каландрованого вінілу (з Plasti Dip Spray Clear менше захисту від ультрафіолету, ніж із фарбами Plasti Dip Spray).

Plasti Dip гума SPRAY 50:

Для споживачів, які не можуть придбати Plasti Dip Spray, Plasti Dip International надала Plasti Dip Spray 50.Plasti Dip Spray 50 можна використовувати та продавати у всіх регіонах, крім наступних округів та областей у штаті Каліфорнія:
Округи Ельдорадо, Колуса та Гленн
Район затоки (BAAQMD)

НАПРЯМКИ:


Використовуйте відповідну вентиляцію. Перед вживанням добре перемішати.
Всі поверхні, що покриваються, повинні бути очищені від масел, жиру, бруду, воску і пухкої іржі. Для досягнення найкращих результатів поверхні, що покриваються, повинні мати гладку, безперервну обробку OEM.

РОЗПИЛЕННЯ:
Наносите з використанням тільки сумісного/схваленого пістолета HVLP (тип із електричною турбіною), який відповідає всім місцевим нормам. Тримайте пістолет-розпилювач на відстані 10-12 дюймів від поверхні, наносячи мокрі шари внахлест. Зачекайте 10-30 хвилин до висихання (висихання на дотик) перед нанесенням додаткових шарів. Рекомендується нанести щонайменше 5 шарів для забезпечення найкращих характеристик та легкості видалення.

Підказки:
Ретельно перемішуйте Plasti Dip Spray перед кожним використанням та заправкою розпилювального обладнання. Товщина сухого покриття не менше 10 мили рекомендується для забезпечення найкращих характеристик та легкості видалення. Перед використанням дайте кожному шару висохнути протягом 4 годин. Уникайте надмірного руху повітря, тепла та вологості при нанесенні. Завжди використовуйте належну вентиляцію.Вінілові наклейки, смуги

Plasti Dip Spray 50 Colours and Clear - підходить для нанесення на більшість каландрованого вінілу, литий вініл з прозорим поліуретановим ламінатом або поліуретанове прозоре верхнє покриття, а також на більшість поліуретанових захисних плівок.
Plasti Dip Spray 50 Colours and Clear – не рекомендується для нанесення на литий вініл!

Глянець:
Plasti Dip Glossifier додає захист Fadebuste і надає глянсовий полірований блиск будь-якому кольору Plasti Dip.

Напрями:
Використовуйте відповідну вентиляцію. Перед вживанням добре перемішати.
Всі поверхні, що покриваються, повинні бути очищені від масел, жиру, бруду, воску і пухкої іржі. Необхідно використовувати в приміщенні, що добре вентилюється.

Розпилення:
Наносити за допомогою системи розпилення HVLP. Тримайте пістолет-розпилювач на відстані 6-8 дюймів від поверхні, наносячи вологі шари внахлест. Зачекайте 10-20 хвилин до висихання перед нанесенням додаткових шарів, якщо потрібно. Часто доливайте систему розпилення. Уникайте порожніх робіт, оскільки повітря може потрапити до системи розпилення.

Підказки:
Ретельно перемішуйте перед кожним використанням та доливайте. За потреби нанесіть додаткові шари. Зачекайте 4 години. Уникайте надмірного руху повітря, тепла та вологості при нанесенні. Завжди використовуйте належну вентиляцію та захист.

Високоглянсове покриття:
Plasti Dip High Gloss Top Coat додає захист Fadebuste та робить поверхню блискучою поверх будь-якого кольору Plasti Dip.

Напрями:
Використовуйте відповідну вентиляцію. Перед вживанням добре перемішати.
Всі поверхні, що покриваються, повинні бути очищені від масел, жиру, бруду, воску і пухкої іржі. Необхідно використовувати в приміщенні, що добре вентилюється.

РОЗПИЛЕННЯ:
Наносити за допомогою системи розпилення HVLP. Тримайте пістолет-розпилювач на відстані 6-8 дюймів від поверхні, наносячи вологі шари внахлест. Зачекайте 30 хвилин, перш ніж наносити додаткові шари, якщо потрібно. Часто доливайте систему розпилення. Уникайте порожніх робіт, оскільки повітря може потрапити до системи розпилення.

Підказки:
Зачекайте 4 години в залежності від температури та вологості. Уникайте надмірного руху повітря, тепла та вологості при нанесенні. Завжди використовуйте належну вентиляцію та захист. Уникайте будь-яких змін температури або вологості під час висихання пальта, щоб не почервоніти. Крім того, дайте кожному шару повністю висохнути перед нанесенням нового продукту.

PLASTI DIP PRIMER


Plasti Dip Primer спеціально розроблений для доповнення і без того видатних характеристик Plasti Dip, забезпечуючи найкраще та міцне зчеплення з металом та багатьма пластиковими поверхнями.

Як користуватися:
Поверхня має бути чистою та сухою. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів, високої вологості або вітерця.
Для покращення адгезії нанесіть Plasti Dip Primer на металеві поверхні перед нанесенням Plasti Dip.Енергійно струшуйте балончик протягом однієї хвилини після того, як кулька для змішування почне гриміти. Часто струшуйте при нанесенні.
Тримайте балончик на відстані 12-16 дюймів від поверхні, переміщуючи балон вперед і назад, трохи перекриваючи кожен хід. Наносите досить щільно, щоб набути рівного вологого вигляду.
Дайте висохнути протягом 1 години. Рекомендується один шар. Покриття: приблизно 5-10 кв. Фут на банку.

ПІДКАЗКИ:
Завжди захищайте навколишні ділянки від надмірного розпилення. Зачекайте 4 години на один шар для повного висихання. Якщо виникають пробіжки або просідання, можна відійти подалі від поверхні. Щоб уникнути засмічення форсунки, переверніть балон і розпилюйте протягом 5 секунд. У разі засмічення зніміть сопло та зануріть його в нафту або уайт-спірит на 30 хвилин. Не вставляйте шпильку або інші предмети у шток. Для очищення використовуйте нафту, ксилол або толуол. Продавець не може контролювати використання цього продукту та не несе відповідальності за більш ніж заміну продукту.

Атрибути:
Спочатку нанесіть на поверхню перед тим, як додавати Plasti Dip.
Захист від вологи, стирання, кислот, корозії, ковзання та ковзання
Допомагає забезпечити найкраще та міцне зчеплення з металом у співпраці з квітами Plasti Dip.
Розміри та варіант застосування:
Plasti Dip Primer доступний в обсязі 11 унцій, аерозольні балончики.

Важлива інформація:


У той час як Plasti Dip з ґрунтовкою Primer може бути видалено з великими зусиллями, сам Primer не можна видалити з поверхні після її висихання. Будьте обережні під час нанесення Plasti Dip Primer.Не призначено для використання з іншими продуктами.

Підсилювачі Пласті Діп
Plasti Dip Enhancers спеціально розроблені, щоб зробити наші вже визначні Plasti Dip Colour ще краще. Наші підсилювачі прості у використанні та додадуть будь-якому елементу Plasti Dipped унікальний вигляд. Будь то в нашій оригінальній формулі для нанесення методом занурення або нанесення пензлем або в нашій різноманітності аерозолів, при висиханні стає м'яким, атласним.

METALIZER
Plasti Dip Metalizer Enhancer це мерехтливий металевий фініш, що дозволяє просвічувати колір Plasti Dip, що знаходиться під ним.
Яскраве золото, срібний, золото, мідь, червоний, синій, зелений, фіолетовий, яскравий алюміній, графітовий, хамелеон.
Plasti Dip Chameleon додає мерехтіння, що переливається поверх Plasti Dip Black.
Зелений, блакитний, бірюза, срібло, калейдоскоп.

PEARLIZER
Plasti Dip Pearlizer Enhancer додасть унікального блиску будь-якому висохлому, ствердженому покриттю Plasti Dip. Надає перламутровий блиск та сяючий блиск будь-якому кольору Plasti Dip.
Перламутровий, палений апельсин, журавлина, сапфір, синій, лава, червона зелена перлина, золота перлина.

SATINIZER
Plasti Dip Satinizer додає захист Fadebuster™ вашому кольору Plasti Dip, зберігаючи атласний блиск кольору Plasti Dip.

Satinizer та Glossifier особливо рекомендуються для використання з лінійкою продуктів Plasti Dip Blaze, щоб зберегти яскравість кольору.

GLOSSIFIER

Plasti Dip Glossifier надає глянсовий блиск та забезпечує захист Fadebuster™ будь-якому кольору Plasti Dip. За допомогою Plasti Dip Glossifier ви можете надати будь-якому предмету Plasti Dipped глянсовий, полірований вигляд.

Satinizer та Glossifier особливо рекомендуються для використання з продуктами Plasti Dip Blaze, щоб зберегти яскравість кольору.

Як користуватися Пласті Діп:


Поверхня має бути чистою та сухою. Для досягнення найкращих результатів уникайте прямого сонячного проміння, високої вологості або вітерцю.

Енергійно струшуйте балончик протягом однієї хвилини після того, як кулька для змішування почне гриміти. Часто струшуйте при нанесенні.

Тримайте балончик на відстані 6-10 дюймів від поверхні, переміщуючи балон вперед і назад, трохи перекриваючи кожен хід. Нанесіть досить сильно, щоб отримати рівний вологий вигляд.

Дивіться номери шарів, що рекомендуються, на окремих етикетках.

Перед використанням дайте щонайменше 8 годин висохнути. Покриття: приблизно 5-10 кв. Фут на банку.

Розмір та варіант застосування:

Всі кольори доступні в упаковці з 11 унцій. аерозольні балончики.

Металізатор для срібла та золота доступний у контейнерах по 22 унції.

Важлива інформація:

Підсилювачі Plasti Dip Enhancers створені для зв'язування з унікальною хімічною структурою затверденого Plasti Dip для чудової адгезії та тривалого терміну служби. Plasti Dip Enhancers не рекомендується використовувати на інших поверхнях.

Рідка ізолента:

Liquid Tape – це гумове покриття, яке замінює ізоленту, забезпечуючи електричну ізоляцію важкодоступних місць.

Як користуватися:

Контейнер для щітки у кришці.

Поверхня має бути чистою та сухою. Для досягнення найкращих результатів уникайте прямого сонячного проміння, високої вологості або вітерцю. Використовуючи ковпачок пензля, обережно та ретельно перемішуйте перед кожним використанням. Завжди відключайте живлення перед ремонтом, дайте Liquid Tape повністю висохнути перед живленням. Дотримуйтесь місцевих електричних правил.

Liquid Tape можна використовувати поверх існуючих з'єднань за допомогою з'єднувачів, паяльної стрічки та термозбіжної трубки.

Наклейте рідку стрічку на місце з'єднання чи ремонту. Не забудьте повністю покрити ремонтне покриття для повітря та водонепроникного ущільнення.

Зачекайте щонайменше 10 хвилин між шарами. Рекомендується щонайменше два шари.

Перед використанням дайте щонайменше 4 години висохнути.

Поради для контейнерів Brush-In-Cap:

Якщо потрібно розведення, продукт загусає або для очищення використовуйте нафту, ксилол або толуол. Зачекайте 4 години на один шар для повного висихання. Коли контейнер не використовується, тримайте його міцно закритим.

Контейнер для аерозолю:

Поверхня має бути чистою та сухою. Для досягнення найкращих результатів уникайте прямого сонячного світла, високої вологості або вітерця.

Тримайте балончик на відстані 12-16 дюймів від поверхні, переміщуючи балон вперед і назад, трохи перекриваючи кожен хід. Наносите досить щільно, щоб набути рівного вологого вигляду.

Між шарами зачекайте щонайменше 30 хвилин. Нанесіть стільки шарів, скільки хочете (у середньому 3-4 шари).

Перед використанням дайте щонайменше 4 години висохнути. Завжди відключайте живлення перед ремонтом та дайте Liquid Tape повністю висохнути перед включенням живлення. Дотримуйтесь місцевих електричних правил.

Поради для аерозольного балона

Завжди захищайте навколишні ділянки від надмірного розпилення. Зачекайте 4 години на один шар для повного висихання. Якщо виникають пробіжки або просідання, можна відійти подалі від поверхні. Щоб уникнути засмічення форсунки, переверніть балон і розпилюйте протягом 5 секунд. У разі засмічення зніміть сопло та зануріть його в нафту або уайт-спірит на 30 хвилин. Не вставляйте шпильку або інші предмети у шток. Для очищення використовуйте нафту, ксилол або толуол. Не наносите покриття за один раз, тому що на висохлій плівці можуть з'явитися бульбашки; зниження його ізоляційних властивостей.

Обережно: відключіть живлення перед початком електромонтажних робіт та дотримуйтесь місцевих електротехнічних правил.

Атрибути:

Забезпечує відмінний захист від кислот, лугів та стирання.
Ізолює вологу та сіль
Найсильніший діелектричний захист на ринку
Захищає електричні з'єднання на дротах, кабелях, сигналізації, електроніці
Чи не твердне, не розсипається і не стає ламким в екстремальних погодних умовах.

Параметри:

Liquid Tape може використовуватися в багатьох додатках, включаючи електричні з'єднання для човнів, причепів, житлових автофургонів, вантажівок, автомобілів, таймерів, електрики басейнів, трюмних насосів, спринклерних насосів, інструментів, комп'ютерів, друкованих плат, перемикачів та стопорних гвинтів клем від вібрації.

Кольори:

Контейнери з пензликом у ковпачку бувають чорного та червоного кольорів.

Аерозольний балон буває чорного та прозорийного кольорів.SUPER GRIP

Super Grip це нековзне тканинне покриття, що висихає на повітрі. Покриття із синтетичного каучуку з підвищеною клейкістю зчепляється з більшістю тканин, запобігаючи ковзанню та зміщенню.

Як користуватися:

Поверхня має бути чистою та сухою. Для досягнення найкращих результатів уникайте прямого сонячного світла, високої вологості або вітерця.

Тримайте балончик на відстані 12-16 дюймів від спинки тканини. При звичайному використанні нанесіть тонкий шар на зовнішній край і «x» посередині поверхні. Для максимального протиковзання нанесіть на задню частину тканини легкий шар. Чи не наносити на підлогу.

Перед використанням дайте щонайменше 8 годин висохнути.

Можна прати у машині. Super Grip з часом втрачає силу захоплення, просто застосуйте повторно, як зазначено. Покриття: приблизно 50 кв. Фут на банку. Не застосовуйте надто багато.

Не для використання на вінілових килимках або вінілових доріжках.

Атрибути:

Super Grip це нековзне тканинне покриття, що висихає на повітрі.

Можна прати у машині

Залишається гнучким

Чи не переносить і не жовтіє поверхні, не збирає бруд або ворс.

Параметри програми:

Super Grip можна наносити на килимки, парусину, тканинні подушки, ручки для інструментів, вішалки для одягу, спортивні ручки, фіксатор для позиціонування, скло, рукавички, килимки, чохли для меблів.

Кольори:

Clear доступний в упаковці по 11 унцій, аерозоль.

ReRACK

ReRACK це гнучке спеціальне гумове покриття, яке демонструє відмінну адгезію до посудомийної машини та інших стелажів з вініловим покриттям.

Як користуватися:

Видалити пухку іржу з місця ремонту.

Очистіть місце ремонту медичним спиртом та дайте висохнути.

Перед використанням добре збовтати флакон.

Нанесіть ReRACK на ділянку ремонту, перекриваючи існуючу обробку.

Для досягнення найкращих результатів нанесіть кілька шарів та дайте висохнути протягом 30 хвилин між шарами.

Перед використанням дайте висохнути протягом ночі.

Атрибути:

Термостійкість та водонепроникність
Не відшаровується і не відшаровується під час прання під високим тиском
Приклеюється до більшості попередньо покритих вінілових дротяних решіток, включаючи душові кабіни, дротяні шафи та органайзери для взуття, а також зливні стійки.
Параметри програми:

ReRACK ідеально підходить для ремонту іржавих та пошкоджених грат для посудомийних машин та запобігання перенесенню іржі на посуд.

Кольори:

Білий доступний в упаковці по 1 унції, кисть у ковпачку кард.

Найновіша, найкраща та найрозкішніша лінія квітів була представлена компанією пластидип. І це найкраща лінійка фарб, яку коли-небудь створювала компанія: Plasti Dip Luxury Metal™. Нова захоплююча колекція містить дев'ять розкішних металевих кольорів, стилізованих під розкішні автомобілі. Дев'ять унікальних відтінків прикрашені металевими цятками, щоб створити розкішний блиск і додати елегантності всьому, що ви хочете занурити.

Plasti Dip Luxury Metal доступний в упаковці по 11 унцій аерозольних балончиків. Знайдіть їх у місцевого продавця.

Кольори включають:

Чорний Сапфір Металік
Атласний білий алюміній металік
Айнтрі Зелений металік
Селеніт Сірий Металик
Лайм Золотий Металик
Льодовик Білий Металик
Ультразвуковий синій металік
Вулкан Червоний Металик
Лимонно-коричневий металік


Часті питання з Plasti Dip:

Чи потрібна ґрунтовка для рідкої гуми Пласти Діп?

Більшість предметів, що покриваються зануренням, не вимагають ґрунтування, тому що покриття стискається навколо предмета при висиханні. Однак в екстремальних умовах або нанесення захисного покриття на велику металеву поверхню рекомендується використовувати грунтовку. Використовуйте Plasti Dip Primer або високоякісну акрилову ґрунтовку для кузова автомобіля. Не використовуйте ґрунтовку Rust-Oleum®, оскільки вона несумісна.

Чи безпечний Plasti Dip для чищення дитячих іграшок, предметів утримання тварин чи кухонного начиння?

Plasti Dip не містить важких металів і після повного висихання вважається нешкідливим. Однак не рекомендується використовувати його на предметах, які можна жувати або вставляти в рот, оскільки це може призвести до задухи.Чому Plasti Dip провисає чи капає?

Це може спричинити занадто швидке занурення та вилучення. Видаляйте зі швидкістю 1 дюйм кожні 5 секунд. Якщо при розпиленні з'являються потіки або просідання, відсуньте балончик подалі від поверхні і нанесіть світліший шар. Обвисання та капання також можуть бути викликані високою вологістю, високими температурами, вітром або прямим сонячним промінням. Ідеальні умови - низька вологість, 70 градусів, майже повна відсутність руху повітря в приміщенні, що добре вентилюється.Яка витрата у рідкої гуми Plasti Dip?

14,5 унції. банку з рідиною покриє приблизно 5 кв. футів при товщині 10 міл. 11 унцій. спрей покриє близько 6 кв. футів при товщині 5 міл.Чому тьмяний фініш?

Захисне покриття Plasti Dip має матову поверхню.

сть. Якщо у вас каламутний або каламутний відтінок, швидше за все це пов'язано з високою вологістю. Уникайте цих умов або додайте приблизно 5-10% нафти, щоб зменшити проблему.Наскільки товстим можна завдати Plasti Dip?

Дотримуючись інструкцій, ви можете нанести стільки шарів захисного покриття Plasti Dip, скільки захочете. У більшості випадків досить товщини 10-12 милий (2 шари зануренням, 3-4 шари пензлем, 4-5 шарів розпилення). Велика товщина може бути потрібна з естетичних причин або в крайніх випадках.Чи можу я додати барвник до Plasti Dip і зробити свій колір?

Змішуючи різні кольори захисного покриття Plasti Dip, можна отримати інші кольори. У вашому місцевому господарському магазині, домашньому магазині або магазині фарб також можуть продаватися тюбики з тонувальними фарбами. Додати приблизно 1/3 від 1 унції. тюбик на 14,5 унції. банку Plasti Dip.Чи можна використовувати Pasti Dip для ремонту пошкодженої стійки для посудомийної машини?

Хоча Plasti Dip раніше використовувався для ремонту полиць посудомийних машин, це не рекомендується. Наш продукт ReRACK ™ набагато краще підходить для цієї програми та дуже добре працює.Чи plasti dip є хімічно стійким?

Захисне покриття Plasti Dip має відмінну стійкість до кислот, лугів та більшості побутових хімікатів. Однак краще перевірити це, перш ніж приступати до роботи з додатком. Plasti Dip справді має обмежену стійкість до продуктів на нафтовій основі.Чи можна використовувати Plasti Dip для герметизації електричних з'єднань?

У той час як Plasti Dip має відмінні діелектричні властивості (ізолює від ударів), наш продукт Liquid Tape Electrical спеціально розроблений і зручно упакований для цього застосування.Чи можна наносити Plasti Dip на ПВХ?

Ввітріть ацетон або рідину для зняття лаку з нігтів на непомітній ділянці і нанесіть Plasti Dip для перевірки успіху.Plasti Dip містить полівінілхлорид (ПВХ)?

Plasti Dip не містить полівінілхлориду чи інших вінілових смол.Чи є на ринку якийсь продукт, який можна нанести поверх Plasti Dip для отримання глянсової поверхні?

Так, підсилювач Plasti Dip Enhancer у складі Glossifier™ забезпечує глянсову поверхню затверділих виробів Plasti Dip. Plasti Dip Enhancers розроблений для зв'язування лише з унікальною хімічною структурою Plasti Dip та не рекомендується для використання на інших поверхнях.

Відео огляд Plasti Dip:


play

Коментарі
Схожі статті
16.07.2023
Переваги покриття з рідкої гуми для плоских дахів
Переваги покриття з рідкої гуми для плоских дахів
Покриття з рідкої гуми для плоских дахів Введення: Останніми роками плоскі дахи завоювали популярність завдяки своєму елегантному дизайну, економічності та компактності. Однак для забезпечення довговічності та захисту від несприятливих погодних умо..
16.07.2023
Покрокове керівництво: Гідроізоляція підвалів рідкою гумою
Покрокове керівництво: Гідроізоляція підвалів рідкою гумою
Гідроізоляція підвалів рідкою гумою Введення: Підвальні приміщення схильні до проникнення води і виникнення проблем, пов'язаних із вологістю, що може призвести до утворення цвілі, руйнування конструкцій і погіршення умов проживання. Для захисту під..
24.07.2023
Використання можливостей рідкої гумової фарби для бетонних поверхонь
Використання можливостей рідкої гумової фарби для бетонних поверхонь
Перетворіть Ваші підлоги: Використання можливостей рідкої гумової фарби для бетонних поверхонь Вступ:У сфері благоустрою будинку останніми роками набирає обертів одне перетворююче рішення - рідка гумова фарба для бетонних поверхонь. Досвідчені ..
24.07.2023
Захистіть свою вантажівку: Спрей з рідкою гумою для прокладки днища вантажівки
Захистіть свою вантажівку: Спрей з рідкою гумою для прокладки днища вантажівки
Спрей з рідкою гумою для прокладки днища вантажівки Вступ:Коли йдеться про ваш улюблений автомобіль, ви хочете забезпечити його довговічність і стійкість до зношування. Захист обшивки ложа вантажного автомобіля має вирішальне значення для збереження..
03.08.2023
Як вибрати найкращий рідкий гумовий герметик для ремонту даху автофургону
Як вибрати найкращий рідкий гумовий герметик для ремонту даху автофургону
Рідкий герметик для ремонту даху автофургона. Як вибрати найкращий? Вступ:Володіння RV є мрією для багатьох пригод ентузіастів. Однак із великим досвідом приходять і великі обов'язки. Одним із найважливіших аспектів обслуговування будинку на колесах..