0
phone-icon
0960951608 Замовити дзвінок

Підвищення ефективності гідрокостюма за допомогою нетрадиційної гідроізоляції Plasti Dip

Підвищення ефективності гідрокостюма за допомогою нетрадиційної гідроізоляції Plasti Dip

Як зробити гідрокостюм водонепроникним за допомогою рідкої гуми Plasti Dip

 

Гідроізоляція дешевого гідрокостюма може перетворити гідрокостюм за 45 доларів на щось досить корисне. Проблема з гідрокостюмами нижчого класу не в тому, що неопренова тканина сама по собі не є водонепроникною, а, скоріше, в якості швів і здатності утримувати холодну воду. Проявивши трохи винахідливості, ви можете значно поліпшити здатність дешевого гідрокостюма утримувати воду за допомогою неопренового каучукового клею Plasti Dip. Однак він може бути не таким приємним для шкіри, як красивіший гідрокостюм.

 

У цьому виробі я зосереджуся більше на неопрені із закритими порами, оскільки це більш доступний і дешевий матеріал. Неопрен з відкритими порами зазвичай використовують у дорожчих гідрокостюмах, тому гідроізоляція не повинна викликати занепокоєння.

Як правило, неопрен із закритими порами вже є "водонепроникним" матеріалом. Холодна вода потрапить у гідрокостюм нижнього кінця через шию, манжети, блискавку або шви. Якщо ми зосередимо увагу на цих областях за допомогою ущільнювального матеріалу, це значно поліпшить здатність костюма зберігати тепло, не допускаючи проникнення холоду.

 

По-перше, костюм, який сидить неправильно, не захищатиме від води. Неопреновий костюм має сидіти як друга шкіра і не залишати повітряних кишень під час руху по тілу.

 

По-друге, це просте рішення основних причин, чому гідрокостюм протікає. Ймовірно, це призведе до втрати гарантії, але пам'ятайте: мета полягає в тому, щоб поліпшити характеристики недорогого гідрокостюма. Робіть це на свій страх і ризик і отримуйте нагороду. Це загальне керівництво про те, як зробити дешевий гідрокостюм водонепроникним.

 

Крок 1:

 

Виверніть гідрокостюм навиворіт і визначте місця, де є підозра на протікання, або з досвіду визначте місця, де є протікання.

 

Крок 2:

 

За допомогою малярської стрічки замаскуйте підозрілі ділянки, наприклад шию (за бажанням).

 

 

Крок 3:

 

Нанесіть неопреновий гумовий клей на ділянки між стрічкою. Це діятиме як ущільнення, що запобігатиме потраплянню води. Я б зробив 2-3 шари і отримав би достатньо, щоб діяти як справжній ущільнювач. Дайте повністю висохнути.

Крок 4:

 

Визначте шви гідрокостюма і заклейте їх скотчем. Ви можете загерметизувати внутрішню частину шва, щоб він мав акуратніший вигляд, але це може призвести до появи натертостей всередині костюма. Рекомендований підхід - заклеїти зовнішні шви всередині області, замаскованої стрічкою, щоб зберегти професійний вигляд.

 

 

Крок 5:

 

Повторіть нанесення гумового клею на підозрілі шви гідрокостюма. 1-2 шарів буде достатньо. Також дайте повністю висохнути.

 

Крок 6:

 

Спробуйте!

 

 

Занурення інструменту в шию гідрокостюма

 

З мого досвіду, пластидип натягує волокна в ділянці шиї до точки дискомфорту, але її можна знову розтягнути на пристойну відстань до комфорту. Мені вдалося опустити його у воду і перевірити, і він дійсно створив печатку. У підсумку мені довелося кілька разів впустити воду, щоб охолонути. Якби мені довелося зробити це знову, я б зробив набагато світлішою область шиї або зосередився тільки на задній частині шиї біля блискавки.

 

Я б порадив використовувати менше ущільнень у ділянці шиї і більше зосередитися на гідроізоляції задньої частини дешевого гідрокостюма.

Коментарі