0
phone-icon
0960951608 Замовити дзвінок

Що таке підсилювачі кольору Plasti Dip і як їх використовувати?

Що таке підсилювачі кольору Plasti Dip і як їх використовувати?

Спрей фарба прозора Plasti Dip для надання особливого кольору


Ми часто отримуємо запитання про наш асортимент підсилювачів і про те, як їх використовувати, тому в цьому пості ми пояснимо, що вони собою являють і як їх застосовувати. Як ви, ймовірно, знаєте, звичайний Plasti Dip після висихання має матову поверхню, але ви можете нанести прозоре верхнє покриття, відоме як підсилювач, який змінює покриття, але зберігає первісний колір під ним.


Підсилювачі Plasti Dip створені для того, щоб надати будь-якому виробу Пластідип унікального зовнішнього вигляду, і доступні у вигляді рідини, розпилюваного засобу або аерозолю.


Щоб використовувати їх, ви спочатку обираєте колір готового об'єкта і купуєте звичайний Plasti Dip цього відтінку, а потім, вам необхідно придбати підсилювач в якості верхнього покриття.


Ви можете вибрати між Glossifier, Sanitizer (напівглянцевий сатин), Pearlizer (перламутровий блиск) або Metalizer (металік). Підсилювачі безбарвні, тому їх потрібно наносити на базове покриття.


З усіма нашими підсилювачами те, як ви їх застосовуєте, може мати вирішальне значення між отриманням приголомшливого результату або так собі. Процес отримання чудового глянцевого покриття починається ще до того, як ви відкриєте банку з Glossifier, оскільки важливо домогтися гладкого і рівного базового покриття.


У цьому чудовому відео від наших друзів з Dip Your Car показано, як можна домогтися глянсового покриття за допомогою Glossifier, а також як випадкове нанесення базового покриття призведе до зменшення блиску. Те ж саме можна застосувати, якщо ви використовуєте Metalizer, Pearlizer або Satinizer.


play


ЗАПУСК НОВИХ ГЛЯНЦЕВИХ ПЛАСТИКІВ PLASTI DIP


Шанувальникам чорного глянсового оздоблення буде приємно дізнатися, що його популярність настільки велика, що ми представили новий попередньо змішаний аерозоль Black Glossy Plasti Dip, який дасть вам змогу отримати глянсове оздоблення об'єктів, використовуючи тільки один продукт.

Фотографії
Коментарі
Схожі статті
02.07.2023
Рідка ізолента: Універсальне рішення для ізоляції та ремонту
Рідка ізолента: Універсальне рішення для ізоляції та ремонту
Рідка ізолента: Універсальне рішення для ізоляції та ремонту У світі, де електроніка та електричні пристрої відіграють все більш значущу роль у повсякденному житті, збереження та забезпечення безпеки з'єднань та ізоляції проводів стає невід'ємним за..
05.08.2023
Рідка гума для авто кольори
Рідка гума для авто кольори
Які кольори рідкої гуми представлені на ринку? Рідка гума - універсальний і широко використовуваний у різних галузях промисловості матеріал завдяки своїм відмінним гідроізоляційним і захисним властивостям. Одним із важливих аспектів, що підвищують ї..
11.09.2023
Рідка резина плюси і мінуси
Рідка резина плюси і мінуси
Плюси і мінуси рідкої гуми: комплексний аналіз Вступ:Як досвідчений фахівець з гумотехніки з багаторічним стажем, я був свідком перетворювальної сили матеріалів у різних галузях промисловості. Сьогодні я із задоволенням порину у світ рідкої гуми - д..
19.09.2023
Рідка резина що це таке?
Рідка резина що це таке?
Розкриття таємниць рідкої гуми   Вступ:   Вітаю вас, дорогі читачі! Я - професор Нік Рівера, ентузіаст гумотехніки з багаторічним досвідом роботи, виходець із прославленого Гарвардського університету. Сьогодні я маю задоволення занурити..