0
phone-icon
0960951608 Замовити дзвінок

Використання Plasti Dip для гідроізоляції складного каяка

Використання Plasti Dip для гідроізоляції складного каяка

Plasti Dip відомий своїми чудовими гідроізоляційними властивостями, що нещодавно виявив один з наших клієнтів, коли він зайнявся відновленням складного каяка воєнного часу і використовував Plasti Dip сірого кольору для покриття полотна.

 

Джеф Раффзед купив дерев'яну раму для каяка кілька років тому у людини, яка знайшла її у своєму гаражі. Ця конкретна рама датується періодом з 1930-х до 1950-х років, але вона дуже схожа на ті, що використовували під час Другої світової війни, оскільки обидві були розроблені однією і тією ж людиною.

 

Ось ще трохи про цей проект словами Джефа...

 

Рама фіксується всередині полотняної оболонки, яка схожа на велику брезентову шкарпетку та утримується тільки за рахунок натягу рами, що робить її дуже жорсткою. Мені довелося зробити скін з нуля, що почалося з великої кількості досліджень, купівлі старої промислової швейної машини та навчання нею користуватися. Потім я виміряв раму і намалював плани обшивки, що непросто, оскільки шкіра допомагає утримувати форму рами і має бути дуже щільною, а це складно зробити правильно, оскільки полотно розтягується.

Я сильно засмутився, коли рама прорвала передню частину обшивки, оскільки вона була занадто маленькою. Зрештою я зробив обшивку, але потім виникло важке завдання... зробити її водонепроникною. Полотно природно водонепроникне, але недостатньо для каяка. Ось тут-то і приходить на допомогу Plasti Dip. Я обробив все це розведеною сумішшю 50/50, а потім повільно додавав нові шари, використовуючи все менше розчинників.

 

Цей метод спрацював блискуче, і зараз я роблю надувні спонсони (трубки), які кріпляться до бортів, які також будуть пофарбовані рідкою гумою Plasti Dip.

 

 

Використання HCF для покриття каяка Skin On Frame (SOF)

Ми часто отримуємо запити від людей, які шукають продукт, що допоможе їм задовольнити дуже специфічні вимоги, і ми завжди раді дати те, що вам потрібно. Один із таких запитів нещодавно надійшов від Ніколаса Спенсвіка. Ніколас нещодавно побудував досить гарний каяк, використовуючи так званий метод "Skin On Frame", який є традиційним стилем будівництва, що дає змогу створювати дуже легкі, але міцні каяки.

 

Традиційна конструкція каяка

 

Подібні каяки раніше будувалися в Гренландії з використанням корчів як рами і герметизуючої шкіри як зовнішньої "шкіри". У наші дні дерев'яний каркас обмотують натуральною або синтетичною тканиною і покривають герметиком.

 

Ніколас вирішив використовувати Hard Coat Finish або "HCF".

 

HCF - це гнучке акрилове покриття на водній основі, яке можна сушити на повітрі або нагрівати. Його можна наносити розпиленням, зануренням або пензлем, він доступний у широкому виборі кольорів. Воно демонструє чудову стійкість до нафтопродуктів, хімікатів, УФ-випромінювання, корозії, стирання і забезпечує безпеку продукту на водній основі з характеристиками покриття на основі розчинника.

Ніколас пояснює більше.

 

"У мене виникла проблема: я не міг знайти відповідний продукт для гідроізоляції та зміцнення моєї нещодавно побудованої обшивки рамного каяка. Усі компанії, з якими я зв'язувався, не були зацікавлені, коли зрозуміли, що це невелика річ, зроблена на замовлення!

 

Потім я знайшов пласти діп у мережі, зателефонував їм, і всі вони зацікавилися, навіть моїм першим контактом (секретарем). Я поговорив із Пітером, який дуже допоміг і добре знав свій продукт, і незабаром визначив, який продукт, на його думку, може вирішити мою проблему. Він попросив мене надіслати невеликий зразок матеріалу, який я хотів покрити, я отримав його назад протягом тижня, покритий пласті-діпом HCF, і він мав гарний вигляд!

 

Як ви можете бачити на фотографії, я купив 2 банки plasti dip, одну прозору, іншу сіру, все працює і має чудовий вигляд.

 

Коментарі