0
phone-icon
0960951608 Замовити дзвінок

Рідка гума 3-IN-ONE RVcare Rubber Seal Conditioner with SMART STRAW SPRAYS 2 WAYS, 11 OZ

Відгуки:
(0)
  • Виробник: США
  • Модель: 7917
  • Наявність: В наявності
4 000.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Brand: 3-IN-ONE
Item Dimensions LxWxH: 8.13 x 2.65 x 2.65 inches
Item Weight: 11 Ounces
Style: Rubber Seal Conditioner
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Рідка гума 3-IN-ONE RVcare Rubber Seal Conditioner with SMART STRAW SPRAYS 2 WAYS, 11 OZ - це унікальний засіб для догляду за резиновими ущільнювачами. Великі та незатребувані міжсезоння резинові ущільнювачі можуть пористіти, тріснути або пошкодитися від зношування з часом. Цей інноваційний розпилювач-кондиціонер резинових ущільнювачів забезпечує надійний захист та збереження резинових поверхнів.

Завдяки розпилювачу SMART STRAW, який працює у двох режимах, ви зможете наносити цей засіб точно та ефективно. Перш за все, SMART STRAW дозволяє точно наносити розпилювач на цільову поверхню, запобігаючи безпосередньому контакту з дрібними деталями або поблизу розлиття. Крім того, цей розпилювач можна використовувати у вертикальному або горизонтальному положенні для зручності обробки важкодоступних місць.

Жидка резина 3-IN-ONE RVcare Rubber Seal Conditioner надає численні переваги для резинових ущільнювачів. Вона зволожує, живить і відновлює резину, збільшуючи її тривалість служби. Багатофункціональна формула допомагає запобігти розколам, тріщинам та окисленню, забезпечуючи тривалий захист від негативних зовнішніх впливів, таких як ультрафіолетове випромінювання або корозія.

Застосовуйте Жидку резину 3-IN-ONE RVcare Rubber Seal Conditioner з розумінням. За допомогою SMART STRAW SPRAYS 2 WAYS, ви матимете можливість точно наносити засіб на ущільнювачі без ризику пошкодити навколишні поверхні. Збережіть інтегритет своїх резинових ущільнювачів та продовжте їх робочий термін за допомогою Жидкої резини 3-IN-ONE RVcare Rubber Seal Conditioner.

Характеристики
Brand 3-IN-ONE
Item Dimensions LxWxH 8.13 x 2.65 x 2.65 inches
Item Weight 11 Ounces
Style Rubber Seal Conditioner
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Новинки