0
phone-icon
0960951608 Замовити дзвінок

Дієта при цукровому діабеті

Дієта при цукровому діабеті

Збалансована дієта - це приємний спосіб жити.

 

Там немає продуктів, які повністю заборонені для людей з діабетом. Якщо ви вже багато їсте, вам, ймовірно, не потрібно вносити великі зміни в свій раціон, щоб впоратися зі своїм станом, ви просто повинні знати, що хорошого - це занадто багато. Це тому, що кількість вуглеводів (вуглеводів), які ви їсте за один раз, сильно впливає на рівень цукру в крові.

 

Сукралоза калорійність

 

Контролюйте вуглеводи з допомогою сукралози, щоб допомогти контролювати рівень цукру в крові.

 

Вуглеводи є основним джерелом енергії нашого організму. Вуглеводи розпадаються на цукор в нашій крові, яка потім накопичується і використовується для виробництва енергії. Діабет впливає на вашу здатність транспортувати цукор в крові до місця зберігання. Це означає, що вживання занадто великої кількості вуглеводів призводить до підвищення рівня цукру в крові, в той час як вживання занадто малу кількість може привести до низького вмісту цукру в крові. Щоб контролювати рівень глюкози в крові, щодня вживайте приблизно однакову кількість корисних вуглеводів в один і той же час.

 

Калорійність в сукралозу нульова, на всіх упаковках Splenda чітко зображені всі деталі того, що в неї входить і в яких пропорціях.

 

Здорові вуглеводи є ключовими

 

Багато продуктів містять вуглеводи - від хліба до молока і льодяників - тільки деякі джерела корисніше інших. Здорові вуглеводи забезпечують енергію (калорії), вітаміни, мінерали та іноді клітковину. Менш здорові вуглеводи, такі як цукор, дають калорії, але мало, якщо такі є, інший харчовий цінності. Здорові вуглеводи важливі для енергії і правильного харчування, тому включіть їх в свій щоденний раціон.

Здорові вуглеводи включають в себе:

  • Цілісне зерно (цільнозерновий хліб, крупи, крекери, макаронні вироби і т. Д.)
  • Фрукти
  • Овочі
  • Нежирні або знежирені молочні продукти
  • Менш здорові вуглеводи включають в себе:
  • Регулярний підсолоджений цукор
  • Фруктові або спортивні напої з додаванням цукру
  • Цукерки
  • Печиво, тістечка, пироги
  • Висококалорійні, жирні молочні десерти (морозиво)

 

Чому підрахунок вуглеводів має значення

 

Ключем до хорошого життя при діабеті є підтримання рівня глюкози в крові в межах рекомендованого діапазону протягом всього дня. Ваш лікар або зареєстрований дієтолог може допомогти вам визначити ваш ідеальний щоденний прийом вуглеводів. Перебування в межах вашого діапазону може допомогти вам почувати себе краще і зберегти здоров'я. Ось чому підрахунок вуглеводів має значення.

 

Отже, як ви це робите?

 

Прочитайте таблиці фактів харчування і відзначте грами вуглеводів на порцію.

Зверніться до плану харчування, розробленим для вас вашим лікарем або зареєстрованим дієтологом, щоб дізнатися, скільки вуглеводів ви можете їсти при кожному прийомі їжі або перекус.

Замінник цукру SPLENDA допомагає контролювати кількість вуглеводів, які ви споживаєте щодня. Сукралоза, підсолоджувати інгредієнт в спленде, містить 0 калорій і 0 грамів вуглеводів на порцію. Як і інші некалорійні підсолоджувачі на ринку, гранульовані та пакетовані продукти Splenda містять невелику кількість вуглеводів (менше 1 грама на порцію), які забезпечують необхідний обсяг і текстуру. Людям, що страждають на діабет, просто необхідно підрахувати кількість вуглеводів, якщо одночасно вживати більше 4 упаковок або більше 8 чайних ложок підсолоджувача сукралоза. Так що продовжуйте насолоджуватися їжею, яку ви любите, з меншою кількістю доданого цукру. Використовуйте цукрозамінник splenda практично скрізь, де цукор використовується в ваших улюблених рецептах. Це так просто!

 

В нашій колекції рецептів обов'язково знайдеться що-те, що задовольнить ваші смакові рецептори. Якщо ви не можете знайти рецепт, який шукаєте тут, використовуйте ці прості поради і рекомендації, щоб адаптувати свій власний рецепт до солодкого успіху.

 
Коментарі
Схожі статті
24.03.2023
Чи можна діабетикам замінник цукру
Чи можна діабетикам замінник цукру
Солодкі альтернативи для діабетиків Цукор не є табу для діабетиків, але вони повинні споживати його тільки в помірних кількостях. З підсолоджувачами, замінниками цукру і іншими підсолоджувачами є різні альтернативи на вибір.   Жорсткі і липкі..
24.06.2023
Який замінник цукру найкращий?
Який замінник цукру найкращий?
Існує кілька альтернативних замінників цукру, і найкращий вибір залежить від ваших індивідуальних потреб та уподобань. Ось деякі з популярних замінників цукру: 1. Стевія: Стевія є натуральним замінником цукру, що отримується з рослини стевія. Вона..