0
phone-icon
0960951608 Замовити дзвінок

Чи можна стевію дітям?

Чи можна стевію дітям?

Чи можна стевію дітям?

-Так. Стевія вважається безпечною харчовою добавкою для дітей та дорослих.

Зазвичай стевія вважається замінником цукру, який має низьку калорійність і не містить цукру чи штучних добавок. Вона виходить із листя рослини Stevia rebaudiana і використовується в різних продуктах, включаючи деякі дитячі продукти.

Однак, як і з будь-якими іншими харчовими продуктами та добавками, важливо дотримуватися помірності та дотримуватися рекомендацій виробників та медичних експертів. Якщо у вас є питання або побоювання щодо використання стевії для дітей, рекомендується проконсультуватися з педіатром або кваліфікованим дієтологом, щоб отримати індивідуальні рекомендації щодо віку та особливостей дитини.

Коментарі
Схожі статті
24.03.2023
Яка стевія краще на смак?
Яка стевія краще на смак?
Яку стевію вибрати?   Ви хочете скоротити споживання цукру і подумали, що стевія, солодка на смак трава з нульовим вмістом калорій і без цукру, може бути варіантом. Потім ви йдете в магазин і ... Переповнення настає. Подивіться на всі ці різ..
24.03.2023
Алюлоза Allulose
Алюлоза Allulose
Що таке цукрозамінник Алюлоза?   Замінник цукру Алюлоза Splenda - це чудовий на смак підсолоджувач на рослинній основі, виготовлений з аллулози. Він не містить чистих вуглеводів і ідеально підходить для кето або дієт.   Цукрозамінн..
24.03.2023
Сукралоза. Корисні факти
Сукралоза. Корисні факти
Сукралоза. важливі факти   Сукралоза - це некалорійний підсолоджувач, зроблений з цукру. Його солодкість приблизно в 500 разів більше, ніж у цукру, він легко розчиняється у воді і має відмінну стабільність, тому його можна використовувати в рі..
24.06.2023
Який замінник цукру найкращий?
Який замінник цукру найкращий?
Існує кілька альтернативних замінників цукру, і найкращий вибір залежить від ваших індивідуальних потреб та уподобань. Ось деякі з популярних замінників цукру: 1. Стевія: Стевія є натуральним замінником цукру, що отримується з рослини стевія. Вона..